Praktyczne porady dla matek i ojców. Przeczytaj, co powinni wiedzieć rodzice o zdrowiu dziecka.


Autor poradników NIEMOWLĘ 2017 oraz PIERWSZA POMOC DZIECIOM jest pediatrą od 30 lat.Przez 14 lat uczył studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 20 lat prowadzi gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej.

  

NIEMOWLĘ 2017 czwarte wydanie poradnika, uaktualnione i rozszerzone, obecnie 227 stron zwięzłych porad i zaleceń dotyczących pielęgnacji, żywienia, szczepień oraz najczęstszych problemów zdrowotnych niemowląt. Praktyczne wskazówki zgodne z wynikami wiarygodnych najnowszych badań naukowych na każda kieszeń i do każdej kieszeni - żeby było pod ręką. 

PIERWSZA POMOC DZIECIOM poradnik dla dociekliwych rodziców. W nowatorskim poradniku medycznym czytelnik znajdzie INSTRUKCJE, jak postępować podczas: reanimacji, zakrztuszenia, topienia, urazów, krwotoków, oparzeń, użądleń, pogryzienia, zatruć oraz innych problemów wymagających nagłej pomocy. 
W sytuacji krytycznej należy odszukać odpowiedni rozdział. Zaraz na początku, w PUNKTACH, jest tam podpowiedź: CO ROBIĆ NATYCHMIAST, kiedy wzywać pogotowie i kiedy kontaktować się z lekarzem. Dla dociekliwych uzupełnienie: Co, kiedy i dlaczego? – co zrobi lekarz, dlaczego do nieszczęścia dochodzi i jak można mu zapobiegać. Czytelnik znajdzie również informacje, czego nie wolno robić, aby dziecku nie zaszkodzić.


FRAGMENTY PUBLIKACJI

 

Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej książce były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Poradnik nie może jednakże zastąpić wizyty u lekarza.

Do zakupienia:

  • PIERWSZA POMOC DZIECIOM - wkrótce wznowienie
  • Poradnik Niemowlę 2017 - dostępny w sprzedaży, nakład wznowiony

 

 
Poradniki można nabyć w gabinecie lub zamówić wysłanie.
Wysyłka publikacji pocztą po złożeniu zamówienia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz
dokonaniu wpłaty na rachunek bankowy: 34 1140 2004 0000 3402 3635 5672
 
Dane do przelewu:
Gabinet Lekarski Marek Pleskot
ul. Orzechowa 3 m.2
05-807 Podkowa Leśna

 

  
Aktualna opłata wysyłkowa polecona ekonomiczna 6 zł, za 2-3 egzemplarze 12 zł.

W przypadku zamówienia powyżej 3 egzemplarzy opłata pocztowa zostanie wyceniona indywidualnie, w zależności od ciężaru przesyłki.

 

Strona z przydatnymi materiałami edukacyjnymi: www.pediatraodpowiada.pl

O mnie

Marek Pleskot

Jestem pediatrą od ponad 30 lat. Przez 14 lat uczyłem studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 22 lat prowadzę gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej. Wiem o co pytają rodzice i wiem czego zwykle nie zdążą wytłumaczyć inni lekarze.

Popularne porady

Wiosna, wiosna ach - apsik

Rozkwita zieleń, słońca więcej, ale nie wszystkim jest radośnie.

Przemoc w szkole, dlaczego?

Przemoc w szkole, szkolne znęcanie się, dręczenie,

© 2015 pediatraodpowiada.pl. Porady dla rodziców i opiekunów dzieci